Květen až Říjen| PO-NE SMS: 607 927 197

Poprvé na ryby na Pálavu, ubytování pro rybáře  

01.05.2022

Poprvé na rybách na Nových Mlýnech?

Pálava je rájem rybářů, proto je nutné počítat s tím, že zaparkovat v letních měsících nebude úplně snadné. Držitelé průkazu ZTP se mohou zkusit domluvit se správcem příslušného objektu a možná se jim podaří zaparkovat pohodlněji.

Na Pálavě najdete přátelské rybářské party a pokud jste začátečník nebo jste u vodních nádrží poprvé, rádi a ochotně vám poradí.

Pro rybáře nabízí naše ubytovna výborné zázemí. Ubytování je levné a vhodné pro skupinu i jednotlivce.

Horní míra na Nových Mlýnech

Pokud jste rybář a chcete zavítat na Pálavu, mějte aktuální informace. Dodržování předpisů v CHKO, kterou je právě oblast vodní nádrže Nové Mlýny je zásadní pro udržení a rozvoje krásy této krajiny.

Místní rybáři se proto řídí aktuálními informacemi, ale také etickým kodexem vůči okolí. Udržují čistotu, jsou přátelští a vždy nápomocni.

POZOR! Od 01.01.2022 je na revíru Svratka 1 povinné pustit zpátky kapra, který má nad 70 cm, jelikož tyto velké kusy jsou chráněné. Vice informací poskytuje Moravský rybářský svaz.

Pokud se rozhodnete strávit rybářskou dovolenou právě zde, neholdujete stanům, ale toužíte po levném ubytování na Pálavě, které je komfortní, ale nenáročné, naše Turistická ubytovna je vaše řešení.

Rádi vás zde přivítáme a poskytneme vám naše služby,

vaše Turistická ubytovna : )

1. Proklik z článku na váš web

Poskytujete zajímavé služby nebo prodáváte originální produkty v lokalitě Pálava? Rádi vás podpoříme prostřednictvím našeho webu v blogovém článku. Podporujeme lokální a etické podnikání, které se podílí na zvýšení atraktivity krajiny a místních zvyků.

2. Spolupráce s organizacemi

Turistiká ubytovna Nové Mlýny je jedním z objektů vlastnící společností Attack Art, s.r.o., společně s místním mlýnem a lokální restaurací. Všechny tyto objekty budou nebo již jsou v rekonstrukci. Cílem není pouze obchodní činnost, ale také podpora revitalizace a modernizace. Jsme otevřeni spolupráci s lokálními organizacemi pro vzájemnou podporu za účelem zvýšení atraktivity a podpory životního prostředí.

3. Kontaktujte správce marketingu 

Pokud máte zájem o spolupráci s námi, kontaktujte prosím správce marketingu Bc.A.Lucii Hron, Tel: + 602 355 883, luci@kaskara.cz a domluvte se na schůzce, kde proberete návrhy spolupráce.

Kontaktujte nás

ubytovna-novemlyny.cz

Nové Mlýny 62, 69201 Přítluky - Nové Mlýny, Morava, Česká republika

+420 776 059 917

info@attackart.cz

@facebook.com/groups/capinovemlyny