Květen až Říjen| PO-NE SMS: 607 927 197

Mlýn v Nových Mlýnech

18.07.2022

Mlýn od Lichtenštejnů

Roku 1558 dle pramenů přenechali Lichtenštejnové mlýn novým místním křesťanům, kteří stavěli na levém břehu. Podle něj se pak obec pojmenovala Neumühl, Nové Mlýny.

Budete-li projíždět Pálavou, nezapomeňte navštívit vesnici Nové Mlýny, jelikož právě ona v sobě skrývá nevšední historická tajemství.

Historie i retro ubytování v Nových Mlýnech

  • Najdete zde i úžasné Řecké Bistro
  • Opodál je se nachází klidná promenáda podél vodní nádrže. Jedná se o nejklidnější lokalitu podél Pálavského moře.
  • Pokud se rozhodnete zůstat přes noc, využijte určitě místní retro ubytovnu, která vám poskytne veškerý komfort i s možností kuchyňky a dalšího zázemí.
  • A ano! Uvidíte zde i historický lichtenštejnský mlýn, který je aktuálně v rekonstrukci.

1. Proklik z článku na váš web

Poskytujete zajímavé služby nebo prodáváte originální produkty v lokalitě Pálava? Rádi vás podpoříme prostřednictvím našeho webu v blogovém článku. Podporujeme lokální a etické podnikání, které se podílí na zvýšení atraktivity krajiny a místních zvyků.

2. Spolupráce s organizacemi

Turistiká ubytovna Nové Mlýny je jedním z objektů vlastnící společností Attack Art, s.r.o., společně s místním mlýnem a lokální restaurací. Všechny tyto objekty budou nebo již jsou v rekonstrukci. Cílem není pouze obchodní činnost, ale také podpora revitalizace a modernizace. Jsme otevřeni spolupráci s lokálními organizacemi pro vzájemnou podporu za účelem zvýšení atraktivity a podpory životního prostředí.

3. Kontaktujte správce marketingu

Pokud máte zájem o spolupráci s námi, kontaktujte prosím správce marketingu Bc.A.Lucii Hron, Tel: + 602 355 883, luci@kaskara.cz a domluvte se na schůzce, kde proberete návrhy spolupráce. Více na webu www.kaskara.cz