Květen až Říjen| PO-NE SMS: 607 927 197

Levné ubytování pro vodáky na Pálavě s tipy na plavbu

01.08.2022

Vyjeďte si na vodu na klidnou Jižní Moravu

Sluncem zalité vinice obklopené vápencovými skalami i kvetoucími kosatci, umocněné zříceninami gotických hradů - to je Moravský skvost, který tato krajina nabízí.

Pokud nemáte rádi přeplněné řeky a toužíte po klidu jeďte na Jižní Moravu a udělejte si jednodenní výlet po řece Dyji. Vodní tok je nenáročný, ideální pro začátečníky a rodiny s dětmi.

Nejen, že Dyje je sjízdná celoročně, ale nabízí ojedinělý zážitek s výhledem na táhlé vinice a panenské lužní lesy.

Náš tip na plavbu po Dyji!

  • Pavba v hraničním úseku k soutoku s Moravou, která vám zabere krásných cca 7 hodin plavby.
  • Plavba s odklonem na Zámeckou část v Bulharech, která vám od nás (z Nových Mlýnů) potrvá cca 5 hodin.
  • Lednická plavba, která vás provede skvosty lednického areálu a zabere vám cca 5 hodin.

Kde si půjčit loď nebo člun?

Kde si můžete vypůjčit plavidlo a jak s ním manipulovat, vám výborně poradí v půjčovně Dyje Břeclavy zde: www.pujcovnadyje.cz

Kde se po plavbě ubytovat?

Pokud hledáte levné a pohodlné ubytování, rádi vás uvítáme v naší nenáročné ubytovně v Nových Mlýnech, která se nachází jen kousek od vodní nádrže a nabízí úchvatnou klidnou procházku podél nádrže jako závěrečný skvost večera.

Rovinatá promenáda kolem Pálavského moře s výhledem na Pálavu, kde najdete i místa k posezení a občerstvení s vůní grilovaného masa. Po pár minutách dojdete k malé písečné pláži v Přítulkách, která je zdejším unikátem.

Závěr dne, který vás po lodní plavbě trochu protáhne a zajistí dokonalý spánek.

Ubytovna Nové Mlýny : )

1. Proklik z článku na váš web

Poskytujete zajímavé služby nebo prodáváte originální produkty v lokalitě Pálava? Rádi vás podpoříme prostřednictvím našeho webu v blogovém článku. Podporujeme lokální a etické podnikání, které se podílí na zvýšení atraktivity krajiny a místních zvyků.

2. Spolupráce s organizacemi

Turistiká ubytovna Nové Mlýny je jedním z objektů vlastnící společností Attack Art, s.r.o., společně s místním mlýnem a lokální restaurací. Všechny tyto objekty budou nebo již jsou v rekonstrukci. Cílem není pouze obchodní činnost, ale také podpora revitalizace a modernizace. Jsme otevřeni spolupráci s lokálními organizacemi pro vzájemnou podporu za účelem zvýšení atraktivity a podpory životního prostředí.

3. Kontaktujte správce marketingu

Pokud máte zájem o spolupráci s námi, kontaktujte prosím správce marketingu Bc.A.Lucii Hron, Tel: + 602 355 883, luci@kaskara.cz a domluvte se na schůzce, kde proberete návrhy spolupráce. Více na webu www.kaskara.cz